ឈ្នះ iPhone 16 Pro Max ជាមួយគណនីប្រាក់រៀលរបស់អ្នក!
បង្វែររាល់ប្រតិបត្តិការទូទាត់ទាំងអស់ឱ្យទៅជាឱកាសសដើម្បីឈ្នះ iPhone 16 Pro Max ! ចាប់ពីថ្ងៃទី 25 ខែសីហា ដល់ថ្ងៃទី 25 ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ2025 នេះ គ្រាន់តែប្រើគណនីប្រាក់រៀលរបស់អ្នកនៅលើអេប Wing Bank អ្នកអាចក្លាយជាម្ចាស់ iPhone 16 Pro Max ទំហំ 256GB ដ៏មានសំណាងម្នាក់ ដែលយើងនឹងចាប់រង្វាន់រៀងរាល់ខែ!
រយៈពេលយុទ្ធនាការ៖ ថ្ងៃទី 25 ខែសីហា – 25 ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ2025
ងាយៗ — គ្រាន់តែប្រើគណនីប្រាក់រៀលរបស់អ្នកតាមអេប Wing Bank ហើយធ្វើប្រតិបត្តិការណាមួយក្នុងចំណោមប្រតិបត្តិការខាងក្រោម៖
• ដាក់ប្រាក់
• ដកប្រាក់
• ផ្ទេរប្រាក់ពី វីង ទៅ វីង (សម្រាប់តែអ្នកផ្ញើ)
• ទូទាត់តាម WingPay តាមរយៈ KHQR (គ្រប់ធនាគារ)
• ទិញកាតទូរសព្ទ
• ទូទាត់វិក្កយបត្រ
រាល់ប្រតិបត្តិការចាប់ពី 4,000 រៀល ឡើងទៅ = ឱកាសចូលរួមចាប់ឆ្នោត 1 ដង។ ប្រតិបត្តិការកាន់តែច្រើន ឱកាសឈ្នះក៏កាន់តែច្រើន!
• យុទ្ធនាការនេះសម្រាប់អ្នកប្រើគណនីប្រាក់រៀលរបស់ធនាគារ វីង ទាំងអស់ លើកលែងតែបុគ្គលិករបស់ធនាគារ វីង និងបុគ្គលិកក្រុមហ៊ុនរ៉ូយ៉ាល់គ្រុប
• អ្នកឈ្នះម្នាក់នឹងត្រូវបានជ្រើសរើសដោយចៃដន្យជារៀងរាល់ខែ
• អតិថិជនម្នាក់អាចឈ្នះបានតែម្តងគត់ក្នុងអំឡុងពេលយុទ្ធនាការនេះ
• ឈ្មោះអ្នកឈ្នះនឹងត្រូវប្រកាសក្នុងសប្តាហ៍ទីមួយនៃខែបន្ទាប់ ហើយនឹងត្រូវបានទាក់ទងតាមរយៈបណ្តាញផ្លូវការរបស់ធនាគារ វីង តែប៉ុណ្ណោះ
• ដើម្បីមកទទួលរង្វាន់ អ្នកឈ្នះត្រូវតែភ្ជាប់មកជាមួយនូវ អត្តសញ្ញាណប័ណ្ណដែលមានសុពលភាព និងព័ត៌មានលម្អិតគណនីធនាគារ វីង របស់ខ្លួនទៅកាន់ក្រុមការងារធនាគារ វីង
• រង្វាន់មិនអាចធ្វើការផ្ទេរ និងមិនអាចប្ដូរជាសាច់ប្រាក់ ឬទំនិញផ្សេងបានទេ
• ធនាគារ វីង រក្សាសិទ្ធិក្នុងការត្រួតពិនិត្យលក្ខខណ្ឌ ទុកជាមោឃៈរាល់សកម្មភាពក្លែងបន្លំ និងកែប្រែ ឬលុបចោលយុទ្ធនាការនេះនៅពេលណាមួយដោយគ្មានការជូនដំណឹងជាមុន

Win an iPhone 16 Pro Max with Your KHR Account!
Turn every transaction into a chance to win iPhone 16 Pro Max! From August 25 to November 25, 2025, use your KHR account on the Wing Bank App, and you could be the lucky winner of an iPhone 16 Pro Max 256GB—one given away every month!
Published on: Aug 25, 2025
Campaign Period: 25 August – 25 November 2025
It’s simple—just use your KHR account on the Wing Bank App to do any of these:
• Cash In
• Cash Out
• Wing to Wing Transfer (sender only)
• WingPay via KHQR (any bank)
• Phone Top-Up
• Bill Payment
Every transaction of KHR 4,000 or more = 1 lucky draw entry.
The more you transact, the higher your chances to win!
• The campaign is open to all Wing Bank KHR account holders, excluding employees of Wing Bank and staff of the Royal Group of Companies.
• One winner will be randomly selected each month.
• Each customer may win only once throughout the campaign period.
• Winners will be announced during the first week of the following month and contacted via official Wing Bank channels only.
• To claim the prize, winners must present a valid National ID and their Wing Bank account details to the Wing Bank team.
• Wing Bank reserves the right to verify eligibility, disqualify fraudulent activity, and modify or cancel the campaign at any time without prior notice.