វីងជួបសំណេះសំណាលជាមួយអតិថិជនដែលឈ្នះរង្វាន់ពីកម្មវិធីវិទ្យុ “វីងឈ្នះឥតល្ហែ”
បន្ទាប់ពីទទួលបាននូវការគាំទ្រជាច្រើន តាមរយៈកម្មវិធីវិទ្យុថ្មី ដែលបានដំណើរការអស់រយៈពេលបីអាទិត្យ ធនាគារ​ឯកទេសវីង (ខេមបូឌា)​ លីមីតធីត នាថ្ងៃនេះ បានរៀបចំជាការសំណេះសំណាល​ជាមួយអតិថិជន​ដែលឈ្នះ​រង្វាន់​ពីកម្មវិធី “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” នៅការិយាល័យកណ្តាលរបស់ខ្លួន។ កម្មវិធីសំណេះសំណាលជាមួយអតិថិជននេះ មានការចូលរួមពីអតិថិជនមួយចំនួនដែលបានឈ្នះរង្វាន់ ក៏ដូចជា​ពិធីករ​នៃស្ថានីយ៍វិទ្យុដែលបានសហការជាមួយធនាគារក្នុងការផ្សាយផ្ទាល់នូវកម្មវិធី “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” នេះ។ អតិថិជន​ដែលចូលរួមក្នុងពីធិសំណេះសំណាលនេះ ស្ថិតនៅក្នុងចំណោមអតិថិជន ក៏ដូចជាភ្នាក់ងារវីងទាំង ៣០០នាក់ ដែលបានឈ្នះរង្វាន់ទឹកប្រាក់ ១០ ម៉ឺនរៀល ក្នុងរយៈពេលបីសប្តាហ៍ចុងក្រោយនេះ។ មានប្រសាសន៍ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលនេះ លោក ស្រ៊ុន ឈាងស្រេង នាយកគ្រប់គ្រងពាណិជ្ជកម្មអតិថិជន​នៃធនាគារឯកទេសវីង បានលើកឡើងថា កម្មវិធីវិទ្យុ “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” ត្រូវបានបង្កើតឡើងដើម្បីអបអរសាទរ​គម្រប់​ខួប ១០ឆ្នាំ ដែលធនាគារឯកទេសវីង បានផ្តល់សេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុនៅកម្ពុជា និងធ្វើការថ្លែងអំណរគុណ​ដល់​អតិថិជន​​វីងទាំងអស់ដែលតែងតែគាំទ្រនូវផលិតផល និងសេវាកម្មរបស់ធនាគារឯកទេសវីង។ លោក ស្រ៊ុន ឈាងស្រេង មានប្រសាសន៍បន្តថា  “បន្ថែមលើការទំនាក់ទំនងទៅកាន់អតិថិជន ដើម្បីផ្តល់ជា​រង្វាន់​ទឹកប្រាក់ ១០ ម៉ឺនរៀលទៅកាន់គណនីវីងរបស់ពួកគាត់ កម្មវិធីវិទ្យុ “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” ក៏មានបំណងបង្កើតជាវេទិកាដែលអតិថិជនអាចចូលរួមផ្តល់ជាយោបល់ ឬមតិផ្សេងៗពាក់ព័ន្ធនឹងសេវាកម្មរបស់វីងផងដែរ។ សម្រាប់ជំហាន​បន្ទាប់ យើងក៏មានគម្រោងធ្វើឲ្យកម្មវិទ្យុនេះ ក្លាយជាវេទិកាសម្រាប់ផ្តល់ជាចំណេះដឹងពាក់ព័ន្ធនឹងសេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុ តាមរយៈកិច្ចពិភាក្សាជាមួយអ្នកជំនាញនៃធនាគារឯកទេសវីងផងដែរ។” លោក ឡា […]
ចេញផ្សាយនៅ: Mar 07, 2019
បន្ទាប់ពីទទួលបាននូវការគាំទ្រជាច្រើន តាមរយៈកម្មវិធីវិទ្យុថ្មី ដែលបានដំណើរការអស់រយៈពេលបីអាទិត្យ ធនាគារ​ឯកទេសវីង (ខេមបូឌា)​ លីមីតធីត នាថ្ងៃនេះ បានរៀបចំជាការសំណេះសំណាល​ជាមួយអតិថិជន​ដែលឈ្នះ​រង្វាន់​ពីកម្មវិធី “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” នៅការិយាល័យកណ្តាលរបស់ខ្លួន។
កម្មវិធីសំណេះសំណាលជាមួយអតិថិជននេះ មានការចូលរួមពីអតិថិជនមួយចំនួនដែលបានឈ្នះរង្វាន់ ក៏ដូចជា​ពិធីករ​នៃស្ថានីយ៍វិទ្យុដែលបានសហការជាមួយធនាគារក្នុងការផ្សាយផ្ទាល់នូវកម្មវិធី “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” នេះ។ អតិថិជន​ដែលចូលរួមក្នុងពីធិសំណេះសំណាលនេះ ស្ថិតនៅក្នុងចំណោមអតិថិជន ក៏ដូចជាភ្នាក់ងារវីងទាំង ៣០០នាក់ ដែលបានឈ្នះរង្វាន់ទឹកប្រាក់ ១០ ម៉ឺនរៀល ក្នុងរយៈពេលបីសប្តាហ៍ចុងក្រោយនេះ។
មានប្រសាសន៍ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលនេះ លោក ស្រ៊ុន ឈាងស្រេង នាយកគ្រប់គ្រងពាណិជ្ជកម្មអតិថិជន​នៃធនាគារឯកទេសវីង បានលើកឡើងថា កម្មវិធីវិទ្យុ “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” ត្រូវបានបង្កើតឡើងដើម្បីអបអរសាទរ​គម្រប់​ខួប ១០ឆ្នាំ ដែលធនាគារឯកទេសវីង បានផ្តល់សេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុនៅកម្ពុជា និងធ្វើការថ្លែងអំណរគុណ​ដល់​អតិថិជន​​វីងទាំងអស់ដែលតែងតែគាំទ្រនូវផលិតផល និងសេវាកម្មរបស់ធនាគារឯកទេសវីង។
លោក ស្រ៊ុន ឈាងស្រេង មានប្រសាសន៍បន្តថា  “បន្ថែមលើការទំនាក់ទំនងទៅកាន់អតិថិជន ដើម្បីផ្តល់ជា​រង្វាន់​ទឹកប្រាក់ ១០ ម៉ឺនរៀលទៅកាន់គណនីវីងរបស់ពួកគាត់ កម្មវិធីវិទ្យុ “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” ក៏មានបំណងបង្កើតជាវេទិកាដែលអតិថិជនអាចចូលរួមផ្តល់ជាយោបល់ ឬមតិផ្សេងៗពាក់ព័ន្ធនឹងសេវាកម្មរបស់វីងផងដែរ។ សម្រាប់ជំហាន​បន្ទាប់ យើងក៏មានគម្រោងធ្វើឲ្យកម្មវិទ្យុនេះ ក្លាយជាវេទិកាសម្រាប់ផ្តល់ជាចំណេះដឹងពាក់ព័ន្ធនឹងសេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុ តាមរយៈកិច្ចពិភាក្សាជាមួយអ្នកជំនាញនៃធនាគារឯកទេសវីងផងដែរ។”
លោក ឡា គឹមសើ អតិថិជន ម្នាក់ ក្នុងចំណោម ០៤នាក់ ដែលបានចូលរួមក្នុងពិធីសំណេះសំណាលនេះ មានប្រសាសន៍ថា លោកពិតជាមានអារម្មណ៍រំភើប និងភ្ញាក់ផ្អើលមែនទែន ពេលដែលពិធីវិទ្យុធ្វើការហៅទូរស័ព្ទមកកាន់គាត់ ដើម្បីផ្តល់ជារង្វាន់ទឹកប្រាក់ ១០ ម៉ឺនរៀលនេះ។
លោក ឡា គឹមសើ បានប្រាប់ឲ្យដឹងថា ” ពេលដែលខ្ញុំកំពុងប្រកបរបររត់រ៉ឺម៉កកង់បី ស្រាប់តែមានពិធីករវិទ្យុហៅទូរស័ព្ទមកខ្ញុំនិងប្រាប់ថាខ្ញុំបានឈ្នះរង្វាន់ពីធនាគារវីង។ ពេលនោះ ក្នុងចិត្តខ្ញុំដូចជារីករាយផង តែក៏មានការងឿងឆ្ងល់ដែរថាហេតុអ្វីបានជាខ្ញុំឈ្នះរង្វាន់។ បន្ទាប់ពីពិធីករវិទ្យុពន្យល់និងបានធ្វើការផ្ទេរប្រាក់ ១០ម៉ឺនរៀលចូលទៅក្នុងគណនីវីង ខ្ញុំមានអារម្មណ៍រំភើបមែនទែន និងបានប្រាប់ព័ត៌មាននេះទៅកាន់មិត្តភក្តិ និងបងប្អូនសាច់ញាតិខ្ញុំឲ្យគាត់បានដឹងផងដែរ។”
តាមរយៈកម្មវិធីវិទ្យុចំនួន០៥ ដែលគ្របដណ្តប់ស្ទើរតែគ្រប់ទីកន្លែងនៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជា កម្មវិធីវិទ្យុ “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” ដែលមានរយៈពេល ០១ម៉ោងនេះ នឹងផ្តល់នូវព័ត៌មានស្តីអំពីប្រូម៉ូសិនជាច្រើនរបស់វីង។ អ្វីដែលរឹតតែពិសេស និងគួរឲ្យចាប់អារម្មណ៍បំផុតនៅក្នុងកម្មវិធីនេះ គឺវគ្គដែលពិធីករវិទ្យុធ្វើការហៅទូរស័ព្ទទៅកាន់អតិថិជនវីងចំនួន ៥នាក់ និងផ្តល់ភាពភ្ញាក់ផ្អើលដល់ពួកគាត់ដោយ​ផ្ទេរប្រាក់ចំនួន ១០ ម៉ឺនរៀល ទៅកាន់គណនីវីងរបស់ពួកគាត់។ រង្វាន់សរុបដែលវីងនឹងចែកជូនទៅអតិថិជនតាមរយៈកម្មវិធីវិទ្យុនេះ គឺសរុប ៥០០ លានរៀល។
រាល់អតិថិជនវីងទាំងអស់ (រួមបញ្ចូលទាំងភ្នាក់ងារវីង) សុទ្ធតែមានសិទ្ធិទទួលបានរង្វាន់នេះ ដោយគ្រាន់តែដំណើរការបញ្ចូលទឹកប្រាក់ទូរស័ព្ទតាមរយៈកម្មវិធីស្មាតហ្វូនវីង ឬនៅតាមភ្នាក់ងារវីង។ ចាប់ពីថ្ងៃច័ន្ទ ដល់ថ្ងៃសុក្រ អតិថិជនដែលឈ្នះរង្វាន់ចំនួន ២៥នាក់ (០៥នាក់ជាភ្នាក់ងារវីង) នឹងត្រូវបានជ្រើសរើស ដើម្បីធ្វើការហៅទូរស័ព្ទទៅកាន់ពួកគាត់ និងធ្វើការផ្ទេរទឹកប្រាក់រង្វាន់ភ្លាមៗទៅកាន់គណនីវីងរបស់ពួកគាត់។
កម្មវិធីវិទ្យុ “វីងឈ្នះឥតល្ហែ” នឹងចាក់ផ្សាយពីថ្ងៃច័ន្ទដល់ថ្ងៃសុក្រនៅស្ថានីយ៍វិទ្យុចំនួន០៥ រួមមានវិទ្យុ វាយោ ១០៥.៥ នៅវេលាម៉ោង ៧ ព្រឹក វិទ្យុ១០២ នៅវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក វិទ្យុទន្លេ ១០២.៥ នៅវេលាម៉ោង ១២ ថ្ងៃត្រង់វិទ្យុស្ត្រី នៃមណ្ឌលព័ត៌មានស្ត្រីកម្ពុជា អេហ្វអឹម ១០៣.៥ នៅវេលាម៉ោង ១ ល្ងាច និងវិទ្យុហង្សមាស ១០៤.៥ នៅម៉ោង ៥ ល្ងាច។ អតិថិជនវីងក៏អាចចូលរួមជាមួយកម្មវិធីនេះផងដែរ ដោយសារតែការផ្សព្វផ្សាយតាមវិទ្យុមួយចំនួននឹងត្រូវបានផ្សាយបន្តផ្ទាល់នៅលើទំព័រហ្វេសប៊ុកផ្លូវការរបស់ធនាគារឯកទេសវីង។ លើសពីនេះទៀតវានឹងមានការសាកល្បងជាច្រើនទាក់ទងនឹងកម្មវិធីវិទ្យុនៅលើទំព័រហ្វេសប៊ុកសម្រាប់អតិថិជនដើម្បីទទួលបានអំណោយផ្សេងៗទៀតផងដែរ។
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមពាក់ព័ន្ធនឹងកម្មវិធីវិទ្យុនេះ សូមទំនាក់ទំនងលេខទូរស័ព្ទ ០២៣ ៩៩៩ ៩៨៩ ឬចូលទៅកាន់គេហទំព័រ៖ https://bit.ly/2RVW2HB

Wing Meets with The Winners of Its New Radio Program
Phnom Penh – March 07, 2019: Having received a lot of support through its new radio program, Wing (Cambodia) Limited Specialised Bank today held a meet-up event with the winners from the “Wing Chhnea Ith La Hae” radio program, at its head office. The meet-up event was attended by some of the winners as well […]
Published on: Mar 07, 2019
Phnom Penh – March 07, 2019: Having received a lot of support through its new radio program, Wing (Cambodia) Limited Specialised Bank today held a meet-up event with the winners from the “Wing Chhnea Ith La Hae” radio program, at its head office.
The meet-up event was attended by some of the winners as well as presenters from the radios partnering in broadcasting the program.  The winners attending are among the 300 Winners, who won KHR 100,000, within the last three weeks.
Speaking at the event, Mr. Srun Chheang Sreng, Wing’s Consumer Business Director said that the “Wing Chhnea Ith La Hae” radio program was created to celebrate the 10th year anniversary of Wing in providing financial services in Cambodia as well as showing the gratitude to all Wing customers who has always supported the products and services of the bank.
“In addition to contacting our customers and surprising them with the KHR 100,000 prize transfer into their Wing account, the ” Wing Chhnea Ith La Hae “radio program also aims to create a forum for customers to participate and provide all the feedbacks related to Wing products and services. We also plan to convert this radio program into a financial literacy program where the customers would gain some knowledge with regards to the financial services through the discussion with Wing experts,” said Mr. Srun.
Mr. Lay Kim Ser, one of the four winners who attended the event, said that he was really excited and surprised when the radio presenter called and informed him that he had won the prize of KHR 100,000.
“As I was doing my job driving a tuk-tuk, a radio presenter called me and told me I had won the prize from Wing. I was actually exciting and wondering, at the same time, since I was still doubting why I won the prize. After the radio presenter explained and transferred the prize money of KHR 100,000 into my Wing account, I was so happy. I did share such exciting news to my friends as well as the relatives as well,” said Mr. Lay.
Launched on five radio programs, covering almost the total population in Cambodia, the new one-hour-running radio progam, shall talk about Wing’s latest promotions and the most interesting part is the call-out session where radio announcer will call to 5 of Wing customers and surprise them with KHR 100,000 cash-in prize. The total prize that Wing is giving away to their customer is KHR 500 Million.
Any of Wing customers are eligible for winning this cash-in prize just by processing phone top-up transaction via the Wing Money App. From Monday to Friday, 25 winners (five of which are Wing agents) will be selected for call-out session and the prize money will be transferred real-time into their Wing account.
“Wing Chhneah Ith La Haer” radio program will be broadcasted from Monday to Friday on five radio stations including Vayo radio 105.5 at 7 am, Radio 102 at 9 am, Tonle radio 102.5 at 12 pm, Women Media radio 103.5 at 1 pm, and Hang Meas radio 104.5 at 5 pm. Wing customers can also engage with the program as well since some broadcasting time will be broadcasted on Wing Facebook page. In addition, there will be many quizzes related to the radio program on the Facebook page for the customers to win other gifts as well.
For more information about the radio program, please contact: 023 999 989 or Website: https://bit.ly/2RVW2HB