បំពេញបេសកកម្ម ជីបជីប ដែលគ្រប់លក្ខខណ្ឌ ប្រមូលសំបុត្រមាស និងទទួលបានឱកាសចូលរួមការចាប់រង្វាន់ប្រចាំខែ ដើម្បីឈ្នះរង្វាន់ជាច្រើន។
រយៈពេលកម្មវិធី៖ ចាប់ពីថ្ងៃទី 02 ខែមិថុនា ដល់ថ្ងៃទី 31 ខែសីហា ឆ្នាំ 2026
កាលបរិច្ឆេទចាប់រង្វាន់៖ សប្តាហ៍ទី 1 នៃរៀងរាល់ខែ
រង្វាន់ប្រចាំខែ៖ MacBook Neo ចំនួន 3 គ្រឿង និង iPhone 17 Pro Max ចំនួន 1 គ្រឿង
ព័ត៌មានអំពីការចាប់រង្វាន់
- ការចាប់រង្វាន់បេសកកម្ម ជីបជីប គឺផ្តល់ជូនឱកាសសម្រាប់អតិថិជនប្រើប្រាស់អេប Wing Bank ដែលទទួលបានសំបុត្រមាសពីបេសកកម្មដែលគ្រប់លក្ខខណ្ឌ។
- សំបុត្រមាសនីមួយៗដែលទទួលបានពីការបំពេញបេសកកម្ម នឹងត្រូវរាប់ជាឱកាសផ្សងសំណាងមួយដង។ អ្នកប្រមូលសំបុត្រមាសកាន់តែច្រើន អ្នកនឹងមានឱកាសចូលរួមការចាប់រង្វាន់ប្រចាំខែកាន់តែច្រើន។
- សំបុត្រមាសនឹងអស់សុពលភាព បន្ទាប់ពីការប្រកាសលទ្ធផលចាប់រង្វាន់ក្នុងខែនីមួយៗ។
- អ្នកឈ្នះរង្វាន់នឹងត្រូវប្រកាសជារៀងរាល់ខែ តាមរយៈទំព័រហ្វេសប៊ុកផ្លូវការរបស់ធនាគារ វីង និងផ្នែក Winner of the Month នៅក្នុងអេប Wing Bank។
- បុគ្គលិកធនាគារ វីង មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យចូលរួមក្នុងការចាប់រង្វាន់នេះឡើយ។
- ធនាគារ វីង រក្សាសិទ្ធិក្នុងការកែប្រែ ផ្អាក ឬបញ្ឈប់កម្មវិធី ឬលក្ខខណ្ឌផ្សេងៗនៅពេលណាក៏បាន ដោយមិនបាច់ជូនដំណឹងជាមុន។
ចាប់ផ្តើមបេសកកម្ម ជីបជីប របស់អ្នកនៅថ្ងៃនេះ!
ចូលទៅកាន់អេប Wing Bank បំពេញបេសកកម្មរបស់អ្នក ប្រមូលសំបុត្រមាស និងទទួលបានឱកាសកាន់តែច្រើនក្នុងការឈ្នះរង្វាន់ប្រចាំខែ។

Jib Jib Monthly Lucky Draw
Complete eligible Jib Jib Missions, collect Golden Tickets, and get a chance to join the monthly lucky draw to win exciting prizes.
Promo Period: Jun 02, 2026 to Aug 31, 2026
Published on: Jun 02, 2026
Campaign Period: 02 June  – 31 August 2026
Lucky Draw Date: First week of every month
Monthly Prizes: 3 MacBook Neo and 1 iPhone 17 Pro Max
Lucky Draw Information
• The Jib Jib Missions lucky draw is open to Wing Bank App users who receive Golden Tickets from eligible missions.
• Each Golden Ticket earned from a completed mission counts as one lucky draw entry. The more Golden Tickets you collect, the more chances you have to join the monthly lucky draw.
• Golden Tickets will expire after the lucky draw announcement each month.
• Winners will be announced monthly through Wing Bank’s official Facebook page and the Winner of the Month section in Wing Bank App.
• Wing Bank employees are not eligible to join this lucky draw.
• Wing Bank reserves the right to amend, suspend, or terminate the program or its conditions at any time without prior notice.