សេចក្តីជូនដំណឹងស្តីពីការបិទគណនី
ធនាគារ វីង (ខេមបូឌា) ម.ក  សូមជម្រាបជូនលោក-លោកស្រី អំពីការចាប់ផ្តើមបិទគណនី វីង ដោយ ស្វ័យប្រវត្តិចំពោះគណនីដែលស្ថិតក្នុងលក្ខខណ្ឌដូចខាងក្រោម។
ធនាគារ វីង (ខេមបូឌា) ម.ក  សូមជម្រាបជូនលោក-លោកស្រី អំពីការចាប់ផ្តើមបិទគណនី វីង ដោយ ស្វ័យប្រវត្តិចំពោះគណនីដែលស្ថិតក្នុងលក្ខខណ្ឌដូចខាងក្រោម
• គណនីដែលម្ចាស់គណនីត្រូវបានរំលាយ អសាធនភាព ត្រូវបានប្រកាសក្ស័យធន អាជ្ញាបណ្ណ លិខិតអនុញ្ញាតអាជីវកម្មរបស់ពួកគេត្រូវបានដកហូត ផ្អាក ឬផុតសុពលភាព និង/ឬដោយសារ ហេតុ ផលផ្សេងទៀតដែលធនាគារយល់ឃើញថាសមស្របតាមការសម្រេច ដោយសមហេតុផល របស់ ធនាគារ និងស្របតាមច្បាប់ និងបទប្បញ្ញត្តិជាធរមាន
• គណនីដែលកាលបរិច្ឆេទប្រតិបត្តិការចុងក្រោយបានលើសពី 13 ខែ
• គណនីដែលបានបង្កើតរួច ប៉ុន្តែមិនធ្លាប់បានបើកដំណើរការ
គណនីរបស់លោកអ្នកដែលស្ថិតក្រោមលក្ខខណ្ឌដូចមានរៀបរាប់ខាងលើ នឹងត្រូវបិទដោយស្វ័យប្រវត្តិ ត្រឹម ថ្ងៃទី 2 ខែកញ្ញា ឆ្នាំ 2026។
ប្រសិនបើលោកអ្នកត្រូវការព័ត៌មានបន្ថែម ឬមានចម្ងល់ពាក់ព័ន្ធនឹងការបិទគណនីនេះ សូមទាក់ទង មកកាន់ ប្រធានផ្នែកទំនាក់ទំនងអតិថិជនរបស់អ្នក ផ្នែកបម្រើសេវាអតិថិជន ធនាគារ វីង តាម រយៈលេខទូរសព្ទ 023 999 989 / 012 999 489 ឬអញ្ជើញមកកាន់សាខា ធនាគារ វីង ដែលនៅជិតលោកអ្នកបំផុត
យើងខ្ញុំសូមថ្លែងអំណរគុណយ៉ាងជ្រាលជ្រៅ ចំពោះការបន្តផ្តល់ទំនុកចិត្តមកលើ ធនាគារ វីង ហើយ យើងខ្ញុំ រីករាយក្នុងការបន្តបម្រើសេវាកម្មជូនលោកអ្នកជានិច្ច

Dear Valued Customer,
Wing Bank (Cambodia) Plc. would like to inform you regarding the initiation of account closures for accounts meeting the following criteria:
- Accounts associated with account holders that have been dissolved, become insolvent, been adjudged bankrupt, or had their business licenses or permits revoked, suspended, or expired, and/or for other reasons deemed appropriate by the Bank in its reasonable discretion and in accordance with applicable laws and regulations.
- Accounts where the last transaction date exceeds 13 months.
- Accounts that have been created but never activated.
Accounts falling under the conditions specified above will be automatically closed by September 02, 2026.
If you require further information or have any questions regarding this account closure, please contact your Relationship Manager, Wing Bank Care Centre at 023 999 989 / 012 999 489, or visit your nearest Wing Bank branch.
We express our sincere gratitude for your continued trust in Wing Bank, and we look forward to serving you in the future.